Видавництво Видавництво
Язык:
Поиск:     
Главная
Все книги
Где купить
   
 
Главная : Навчальна література :

-Корольчук М.С., Крайнюк В.М. Теорія і практика професійного психологічного відбору: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. 2006. 536с.

-Корольчук М.С., Крайнюк В.М. Теорія і практика професійного психологічного відбору: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. 2006. 536с.

(42 голосов)Наличие на складе: нет


В книзі представлено майже 20-річний досвід роботи авторів в галузі професійного психологічного відбору. Поряд з теоретичними, організаційно-методичними проблемами професійного психологічного відбору в роботі зроблено акцент на практичні засади професійного відбору з методичними рекомендаціями, в яких на конкретних прикладах показано технологію визначення і обґрунтування інформативних методик дослідження критеріїв і механізмів прогнозу успішного навчання та професійної діяльності майбутніх фахівців. Посібник призначений для практичних психологів, працівників кадрових органів та соціально-психологічних служб, викладачів, науковців, аспірантів і студентів соціально-психологічних факультетів, педагогів і всіх, хто прагне до самовдосконалення. Особливістю навчального посібника є: наявність навчальної програми із завданнями для самостійної підготовки і контролю, методичних рекомендацій з профвідбору, методик психологічної діагностики професійно важливих якостей, законодавчих актів України та опорних конспектів, що дає змогу його використання для заочної, дистанційної та стаціонарної форм навчання і самопізнання. Навчальна програма і зміст роботи забезпечують кредитно-модульну оцінку підготовки практичних психологів і соціальних працівників на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра стаціонарної і заочної форм навчання.

Оцените товар!
Отлично!
Хорошо
Средне
Плохо
Очень плохо

 
 
Copyright Видавництво "Ніка-центр", 1992-2022. All rights reserved.