Видавництво Видавництво
Язык:
Поиск:     
Главная
Все книги
Где купить
   
 
Главная : Навчальна література :

-Корольчук М.С., Крайнюк В.М.Соціально-психологічне забезпечення діяльності в звичайних та екстремальних умовах: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. 2009. 580с.

-Корольчук М.С., Крайнюк В.М.Соціально-психологічне забезпечення діяльності в звичайних та екстремальних умовах: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. 2009. 580с.

(96 голосов)Наличие на складе: нет


У роботі розглядаються сучасні проблеми, шляхи та засоби комплексного соціально-психологічного забезпечення професійної діяльності спеціалістів різних галузей в звичайних та екстремальних умовах. Представлено апробовані ефективні методи психологічної діагностики, систему заходів збереження і відновлення функціональних станів, працездатності спеціалістів, особливості забезпечення адекватної адаптації, надійності і безпеки діяльності в звичайних та екстремальних умовах, зміст та методи атестування персоналу і сімейного консультування. Книга призначена для підготовки магістрів, аспірантів, перепідготовки і підвищення кваліфікації практичних психологів за спецкурсами і програмами вибору ВНЗ стаціонарної чи заочної форми навчання. Вона може використовуватись і в системі підготовки психологів і соціальних працівників за програмою спеціалістів і бакалаврів на старших курсах. Зміст соціально-психологічного забезпечення в звичайних та екстремальних умовах, а особливо методики дослідження, які представлено в роботі, будуть цікавими і корисними для практичних психологів, викладачів, науковців, працівників соціально-психологічних служб, кадрових органів, владних структур і для широкого кола читачів, які прагнуть до самовдосконалення.

Оцените товар!
Отлично!
Хорошо
Средне
Плохо
Очень плохо

 
 
Copyright Видавництво "Ніка-центр", 1992-2022. All rights reserved.